W dniu 31 października nasza szkoła obchodziła święto Halloween. Z tej okazji odbył się konkurs na najlepsze charakteryzacje halloweenowe i najładniejszy lampion z dyni.

Uczniowie aktywnie brali udział w konkursach i dokładali wszelkich starań, aby ich przebrania i dynie były nie tylko ładne, ale także przyciągały uwagę. Na holu dolnym można było głosować na najlepszą dynie, zaś na świetlicy odbył się haloweenowy pokaz mody, pod koniec którego rozstrzygnięto konkurs na najlepszy kostium. Uczniowie mieli niełatwe zadanie – musieli zaprezentować kreacje jednocześnie ciekawe i straszne, wyszło jednak perfekcyjnie!

Nauczyciele będący w jury wybierali najlepsze stroje, natomiast uczniowie naszej szkoły zadecydowali o tym, która dynia zajmie pierwsze miejsce. Na zwycięzców czekały niespodzianki w postaci słodkich upominków oraz… niepytajek!

Wielu uczniom spodobały się zorganizowane atrakcje, a halloween w naszej szkole był miło spędzonym wspólnym czasem, w dobrej i przyjemnej atmosferze! Ten dzień niesamowicie się nam podobał i chętnie przeżylibyśmy go jeszcze raz.