21 listopada 2018 r. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w naszym mieście rozegrane zostały międzyszkolne ponadgimnazjalne zawody pływackie.

Na zawodach pojawiła się zarówno żeńska, jak i męska część reprezentacji naszej szkoły. Ekipę naszych pływaków należało kompletować w ostatnim momencie, wszystko przez panujący trudny okres jesienny.

Na szczęście, mimo pojawiających się problemów, nasza drużyna dumnie wystartowała. Rywalizowano na dystansach 50 oraz 100 metrów we wszystkich stylach pływackich oraz w sztafecie 8 x 50 metrów, która okazała się najtrudniejszym pływackim wyścigiem.

Z ramienia ZSP nr 2 an olimpiadzie pojawił się Oskar Nowa, a także nasze koleżanki: Nikola Głodek, Tatiana Jaworska, Ola Czepiołko, Agata Lipińska, Iwona Kostorz, Laura Kusz, Nikola Kwiecień i Oliwia Majnusz. Na podium stanęły Nikola Głodek (w wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym), zajmując miejsce drugie, oraz Oliwia Majnusz, otrzymując miejsce trzecie., która wywalczyła 3 miejsce.

Zawody dostarczyły nam wielu emocji. Wszystkim startującym w zawodach pływackich serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły oraz gratulujemy wyników. Życzymy wam wielu sportowych sukcesów.