„Nie daj się manipulacji” to jedno z haseł, jakie towarzyszyły nam w Dniu Bezpiecznego Internetu (7.02.2023), który zorganizowała klasa 3E wraz z nauczycielami informatyki i panią bibliotekarką. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i gratulujemy zwycięzcom quizu.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

11 lutego miało miejsce spotkanie absolwentów klasy gastronomicznej. Impreza odbyła się pod hasłem „25 lat po maturze”. Absolwenci przybyli na spotkanie z najdalszych zakątków Polski oraz świata, np. ze Stanów Zjednoczonych. Na początku przypomniano sobie szkolne mury i klasowe wydarzenia z dawnych lat. Później zjazd był kontynuowany w jednym z miejscowych pubów, w którym szefem kuchni jest absolwent naszej szkoły i zarazem kolega klasowy całej grupy. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością wychowawczyni klasy i jej nauczyciele. Frekwencja dopisała, humory jeszcze bardziej, a atmosfera była wspaniała. Oby jak najwięcej takich spotkań.

W walentynki klasa 1H zadbała o uczniów oraz pracowników szkoły i z tej okazji przygotowała pełne miłości i słodyczy ciasteczka walentynkowe. Odbył się również Dzień Języków Obcych, w ramach którego uczniowie mogli wziąć udział w ciekawych wydarzeniach. Utalentowani muzycznie i estradowo zaprezentowali się w walentynkowym karaoke. Przedstawiciele klas pierwszych i drugich walczyli o zwycięstwo w Konkursie Wiedzy o Krajach Europejskich.

16 lutego, z okazji tłustego czwartku, klasa 3H przygotowała pyszne, domowe pączki. Niewątpliwą atrakcją była też fotobudka, w której można było zrobić sobie zdjęcie z panem Pączkowskim.

17 lutego klasa 1 FR w ramach lekcji wychowania fizycznego szlifowała swoje umiejętności łyżwiarskie na miejskim lodowisku w Orzegowie. Zabawa była przednia!

Klasy gastronomiczne nie próżnują. 23 lutego 2H zmagała się z ciastem parzonym. Efektem były pyszne wypieki: eklery, karpatka i ptysie.

W lutym drużyna dziewczyn z naszej szkoły zagrała w Finałach Szkół Ponadpodstawowych w Koszykówce. Zawodniczki zaprezentowały doskonałą formę i ostatecznie zajęły IV miejsce w mieście. Brawa dla naszych reprezentantek!

Leave a Comment